Kamila Serafińska

Z wykształcenia jestem pedagogiem (UAM Poznań, studium pomocy psychologicznej). W trakcie studiów zetknęłam się z technikami choreoterapii, tańcem w kręgu. Zostałam członkiem Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii i kontynuowałam przygodę "spotkania z ciałem - ze sobą".

Byłam uczestnikiem pięknych rozwojowych warsztatów, które pozwoliły mi również wzbogacić swój własny sposób pracy. Poznałam techniki improwizacji tańca, taniec modern, contemporary dance (Polski Teatr Tańca Poznań), etniczne tańce w kręgu (Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii - Poznań). Zostałam instruktorem improwizacji tańca i symboliki ciała (Instytut Tańca w Essen - Niemcy).

Na mojej drodze spotkałam również hawajski sposób pracy z ciałem - taniec hawajski Hula i masaż Lomi Lomi Nui. Moimi nauczycielkami były Ania Gardzilewicz (Wrocław) i Małgosia Szokalska (Warszawa). Dzięki tym wszystkim doświadczeniom odkrywam wiedzę o sobie, o ludziach, doznaję tego co naprawdę ważne. Aktualnie z radością dzielę się moim doświadczeniem z młodzieżą i osobami dorosłymi.

stat4u